Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: List
mr: यादी

en: Number
mr: अंक

en: Required
mr: आवश्यक

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Format
mr: रचना

en: Text
mr: अक्षर

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Filter
mr: गाळणी

en: Normal
mr: साधारण

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Minimum
mr: किमान

en: Case sensitive
mr: केस सेन्सेटिव्ह

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
