Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: List
my: စာရင်း

en: Number
my: နံပါတ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Format
my: ပုံစံ

en: From
my: မှ

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Other
my: အခြား

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Case sensitive
my: စားလုံးအမှားအယွင်းပြုလုပ်၍ မရပါ။

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)
