Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Value
ne: मान

en: List
ne: सूचि

en: Required
ne: आवश्यक

en: Text
ne: अक्षर

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: To
ne: लाई

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Mode
ne: प्रकार

en: Normal
ne: साधारण

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Source
ne: स्रोत

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Bundle
ne: पोका

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा
