Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: List
nn: Liste

en: Required
nn: Påkrevd

en: Field
nn: Felt

en: Date format
nn: Datoformat

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Filter
nn: Filtrer

en: Mode
nn: Modus

en: Other
nn: Andre
