Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: List
os: Номхыгъд

en: Number
os: Нымæц

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Field
os: Быдыр

en: Format
os: Формат
