Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Other
pa: ਹੋਰ
