Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: List
sq: Lista

en: Required
sq: Kërkohet

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Filter
sq: Filtri

en: Count
sq: Numri

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Other
sq: Tjetër

en: Operation
sq: Veprimi
