Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: List
sr: Листа

en: Number
sr: Број

en: Text
sr: Текст

en: Date format
sr: Формат датума

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Mode
sr: Режим

en: Maximum
sr: Максимално

en: Minimum
sr: Минимално

en: Case sensitive
sr: Разликује велика и мала слова

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума
