Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Value
sv: Värde

en: List
sv: Lista

en: Number
sv: Tal

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Field
sv: Fält

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Date format
sv: Datumformat

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Filter
sv: Filtrera

en: Average
sv: Genomsnitt

en: Count
sv: Antal

en: Mode
sv: Läge

en: Maximum
sv: Största

en: Other
sv: Övriga

en: Both
sv: Båda

en: Operation
sv: Funktion

en: Function
sv: Funktion

en: Source
sv: Källa

en: Limit
sv: Begränsning

en: Date/time
sv: Datum/tid

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Thousands separator
sv: Avskiljare för tusental

en: Copy
sv: Kopiera

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Aggregate
sv: Gruppera

en: Any
sv: Alla

en: Case sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: Column
sv: Kolumn

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Decimal point
sv: Decimalkomma

en: Custom date format
sv: Anpassat datumformat

en: Sum
sv: Summa

en: Null
sv: Innehållslös

en: Format string
sv: Formatera sträng

en: Unique
sv: Unik

en: Exact
sv: Exakt

en: Convert to lowercase
sv: Konvertera till gemener

en: -- Select --
sv: -- Välj --
