Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Value
gl: Valor

en: List
gl: Lista

en: Number
gl: Número

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Field
gl: Campo

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Format
gl: Formato

en: Text
gl: Texto

en: Date format
gl: Formato de data

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Filter
gl: Filtro

en: Average
gl: Media

en: Count
gl: Contar

en: Mode
gl: Modo

en: Maximum
gl: Máximo

en: Range
gl: Rango

en: Other
gl: Outro

en: Both
gl: Ambos

en: Operation
gl: Operación

en: Function
gl: Función

en: Source
gl: Orixe

en: Limit
gl: Límite

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Thousands separator
gl: Separador de miles

en: Copy
gl: Copiar

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Aggregate
gl: Engadir

en: Any
gl: Calquera

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización

en: Column
gl: Columna

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Sum
gl: Suma

en: Format string
gl: Cadea de formato

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
