Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Required
lt: Privalomas

en: Field
lt: Laukelis

en: Format
lt: Formatas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Range
lt: Diapazonas

en: Other
lt: Kiti

en: Both
lt: Abu

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Source
lt: Šaltinis

en: Limit
lt: Limitas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Raw
lt: Paprastas

en: Any
lt: Bet kuris

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Column
lt: Stulpelis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Null
lt: Nulis

en: Format string
lt: Formato eilutė

en: Unique
lt: Unikalus
