tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Version
lv: Versija

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Off
lv: Izslēgts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
