tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Version
nn: Versjon

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Off
nn: Av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
