tapis_app (1.4.1-alpha11) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Private
af: Privaat

en: Public
af: Publiek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee
