tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Version
am: ሥሪት

en: Search
am: ፈልግ

en: Default
am: ነባሪ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Hidden
am: ድብቅ
