tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: New
az: Yeni

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: - Select a value -
az: - Qiymət seçin -
