tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Visible
bg: Видим

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Off
bg: Изключи

en: Hidden
bg: Скрит

en: Apply
bg: Търси

en: Execute
bg: Изпълни
