tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Hidden
br: Kuzhet
