tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Public
el: Δημόσιες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Version
el: Έκδοση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Visible
el: Ορατό

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Off
el: Κλειστό

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Hidden
el: Κρυφό

en: New
el: Δημιουργία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Input type
el: Τύπος εισόδου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: Asc
el: Αύξ

en: Stable
el: Σταθερό
