tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Version
eo: Versio

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Created
eo: Kreita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -

en: Asc
eo: kreske
