tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Private
et: Privaatne

en: Type
et: Liik

en: Public
et: Avalik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Version
et: Versioon

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Visible
et: Nähtav

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Off
et: Väljas

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Share
et: Jaga

en: Hidden
et: Peidetud

en: New
et: Uus

en: Apply
et: Rakenda

en: Execute
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Asc
et: Kasvav

en: Stable
et: Stabiilne
