tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Private
eu: Pribatua

en: Type
eu: Mota

en: Public
eu: Publikoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Version
eu: Bertsioa

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: New
eu: Berriak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Asc
eu: Goraka
