tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Private
gu: ખાનગી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Public
gu: જાહેર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Search
gu: શોધ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
