tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-
