tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Private
kk: Жеке

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған
