tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Private
ku: تایبەت

en: Type
ku: جۆر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Version
ku: وەشان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Visible
ku: بینراو

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Hidden
ku: شارراوە

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
