tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Private
lt: Privatus

en: Type
lt: Tipas

en: Public
lt: Vieša

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Version
lt: Versija

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Visible
lt: Matomas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Off
lt: Išjungta

en: Desc
lt: Maž

en: Owner
lt: Savininkas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: New
lt: Naujas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Input type
lt: Įvedimo tipas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Asc
lt: Did
