tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Private
mn: Хувийн

en: Type
mn: Төрөл

en: Public
mn: Нийтийн

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Created
mn: Үүссэн
