tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Private
ms: Persendirian

en: Type
ms: Jenis

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Tags
ms: Tag

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Version
ms: Versi

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Default
ms: Lalai

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Visible
ms: Boleh dilihat

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Off
ms: Tutup

en: Desc
ms: Menurun

en: Owner
ms: Pemilik

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Apply
ms: Pohon

en: Execute
ms: Laksanakan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: - Select a value -
ms: - Pilih satu nilai -

en: Asc
ms: Menaik
