tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -
