tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Version
os: Верси

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Visible
os: Зыны
