tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Private
ro: Privat

en: Type
ro: Tip

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Version
ro: Versiune

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Summary
ro: Sumar

en: Visible
ro: Vizibil

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Off
ro: Oprit

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Hidden
ro: Ascuns

en: New
ro: Nou

en: Apply
ro: Aplică

en: Execute
ro: Execută

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Archived
ro: Arhivat

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Stable
ro: Stabil
