tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Private
ru: Приватный

en: Type
ru: Тип

en: Public
ru: Общедоступный

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Tags
ru: Теги

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Version
ru: Версия

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Summary
ru: Сводка

en: Visible
ru: Видимый

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Off
ru: Выкл

en: Desc
ru: По убыванию

en: Owner
ru: Владелец

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Share
ru: Поделиться

en: Hidden
ru: Скрытый

en: New
ru: Новое

en: Apply
ru: Применить

en: Execute
ru: Выполнить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Memory
ru: Память

en: Input type
ru: Входной тип

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Cluster
ru: Кластер

en: Archived
ru: Архив

en: Apps
ru: Приложения

en: Runtime
ru: Время выполнения

en: - Select a value -
ru: - Выберите значение -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Beta
ru: Бета

en: Batch
ru: Процесс импорта

en: Stable
ru: Стабильный
