tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Type
si: වර්ගය

en: Public
si: පොදු

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
