tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Private
sk: Súkromné

en: Type
sk: Typ

en: Public
sk: Verejné

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Version
sk: Verzia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Off
sk: Vypnúť

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Hidden
sk: Skryté

en: Apply
sk: Použiť

en: Execute
sk: Spustiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Input type
sk: Typ vstupu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Asc
sk: Vzostupne
