tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Hidden
sl: Skrito
