tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Public
sr: Јавно

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Default
sr: Подразумевано

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: Stable
sr: Стабилно
