tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Version
th: รุ่น

en: Search
th: ค้นหา

en: Visible
th: มองเห็น

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Off
th: ปิด

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Listing
th: ลิสติ้งธุรกิจ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
