tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Private
ug: شەخسىي

en: Type
ug: تىپى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
