tapis_app (1.4.1-alpha12) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Private
ur: نجی

en: Type
ur: قِسم

en: Public
ur: عوامی

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Version
ur: ورژن

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
