tapis_app (1.4.1-alpha5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Tags
is: Frámerki

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei
