tapis_app (1.4.1-alpha7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Hidden
bs: Sakriven
