tapis_app (1.4.1-alpha7) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല
