tapis_app (1.4.1-alpha8) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Private
he: פרטי

en: Public
he: ציבורי

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Summary
he: תקציר

en: Visible
he: נראה

en: Updated
he: עודכן

en: Off
he: כבוי

en: Owner
he: בעלים

en: Share
he: שיתוף

en: Hidden
he: מוסתר

en: New
he: חדש

en: - Select a value -
he: - בחירה -
