tapis_app (1.4.1-alpha8) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Private
hu: Rejtett

en: Public
hu: Nyilvános

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Summary
hu: Összegzés

en: Visible
hu: Látható

en: Updated
hu: Frissítve

en: Off
hu: Ki

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Share
hu: Megosztás

en: Hidden
hu: Rejtett

en: New
hu: Új

en: Memory
hu: Memória

en: Input type
hu: Bemeneti típus

en: Cluster
hu: Fürt

en: Archived
hu: Archivált

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: Long Description
hu: Hosszú leírás

en: Beta
hu: Béta

en: Stable
hu: Stabil
