tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Off
sv: Av

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Execute
sv: Verkställ

en: Offset
sv: Kompensera

en: Input type
sv: Inmatningstyp

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: App ID
sv: ID-nummer för app

en: Asc
sv: Stigande
