tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: File
bg: Файл

en: None
bg: Не

en: Upload
bg: Трансфер

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Unlimited
bg: Без ограничения
