tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: File
bn: ফাইল

en: None
bn: একটিও নয়

en: Upload
bn: আপলোড

en: All
bn: সমস্ত

en: Unlimited
bn: অসীম

en: KB
bn: কিলোবাইট
