tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: File
cy: Ffeil

en: File path
cy: Llwybr ffeil

en: None
cy: Dim

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Create
cy: Creu

en: All
cy: I gyd

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Close
cy: Yn agos
