tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: File
eo: Dosiero

en: None
eo: Neniu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Unlimited
eo: Senlima
